Endüstriyel Garaj Kapısı

0
53

Endüstriyel kapılar orta seviyede hız gerektiren, yoğun çalışma temposuna uygun, ısı ve ses yalıtımı sağlayan, geniş m2’li açıklıkların kapatılmasında kullanılabilen sistemlerdir. Otomatik kapanma özelliğine sahip kapılar güvenlik ihtiyacının tam olarak karşılanmasını sağlar. Opsiyonel olarak pnomatik sistemi ile kapı altında unutulan cisimlerinde korunması sağlanabilir. Sızdırmazlık contası, fitiller ve panel içerisindeki poliüretan dolgu sayesinde ısı ve ses izolasyonu sağlar.

Endüstriyel kapı sistemleri fabrika veya depo binalarının mal giriş, çıkış, yükleme, boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan çok uzun ömürlü kapılardır. Sarmal kapının gövdesini oluşturan çift cidarı sayesinde esneme ve rüzgar dayanımı en üst seviyeye taşınmıştır. Yine çift cidarı sayesinde ses ve ısı izolasyonunu en üst seviyede sağlamaktadır.

Endüstriyel Garaj Kapısı Sistemleri

Göbekli, düz vb. panel çeşitlerine sahip endüstriyel kapılar ile cephenizdeki estetik görünümü tamamlayabilirisiniz. Gelişen mimarinin teknoloji ile birleşiminden meydana gelen son sistem kapı teknolojilerimiz tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Kapı sistemlerimizde kullanılan paneller parmak sıkıştırma emniyetlidir.  İçi poliüretan dolgulu, dışı çelik ya da opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.  Dört bir tarafı kauçuk fitiller ile donatılmış seksiyonel kapılar oldukça sızdırmazdır. Rüzgar, yağmur ve kar gibi mevsim olayları karşısında maksimum koruma sağlamaktadır.

Endüstriyel kapılar hem manuel hem otomatik çalıştırılabilirler. Tüm modeller yay sistemi ile güçlendirilmiştir. Bu şekilde kapı açmak için gereken tork gücü azaltılır ve el ile veya motor uygulamasını kolaylaştırır.Motor sistemlerinde yer alan zincir ile enerji kesintilerinde de tüketiciyi zor durumda bırakmayacak  manuel kullanım imkanı vardır.

Güvenliği üst düzeyde tutan sistemlerimiz doğru uygulama ile beraber Endüstriyel kapı sistemlerimizde de tercihe göre kullanılmaktadır. Standart olarak buton, plaka okuma sistemleri, metal kütle dedektörü,  kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve uzaktan kumanda ile sistem opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlamaktadır.

Endüstriyel kapılar bir tesisin en önemli unsurlarının başında gelir. Doğru tercih yapılmayan kapılarda ciddi sorunlar yaşanmakla birlikte, tüketiciyi maddi ve manevi zarara uğratmaktadır. Bu açıdan Alen Kapı Çözümleri size ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak ekonomik ve ergonomik çözümler sunmakta, beklediğiniz kaliteli hizmeti ayağınıza getirmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here